Autor:

Karne w meczu Huraganu z Podlasiem - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 90 minut i seria "jedenastek" zdecydowały o awansie do półfinału Pucharu Polski na szczeblu BOZPN.

Po regulaminowym czasie było 2:2. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Prowadzenie Podlasiu dał Mariusz Chmielewski. Chwilę później wyrównał Iwo Czumer, a w 33 minucie na 2:1 trafił Patryk Pakuła. Pięć minut później ostatniego gola zdobył Sebastian Całka.

Do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. W nich pierwszych siedmniu kolejkach nikt się nie pomylił. Łukasz Mirończuk był pierwszym, który spudłował. Po stronie Podlasia powtórzyli to: Filip Szabaciuk i Dawid Waśkiewicz i to Huragan powalczy w półfinale.

W pozostałych meczach Orlęta Radzyń Podlaski wygrały 2:1 z Lutnią w Piszczacu, a Orlęta Łuków triumfowały 3:0 z Unią w Krzywdzie. We czwartek Orlęta II Łuków podejmą reprezentację sędziów - OKS Biała Podlaska.