Reklama

Reklama

Biała Podlaska : Sprawdzali wiedzę w konkursie o bezpieczeństwie w ruchu drogowym (ZDJĘCIA)

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje bialskie Na miasteczku ruchu drogowego w WORD Biała Podlaska odbył się w sobotę Finał Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych.

Reklama

Do zawodów przystąpiło łącznie, aż 34 drużyny w dwóch grupach wiekowych z całego województwa lubelskiego . Każdy z uczestników rozwiązywał test wiedzy o ruchu drogowym, a następnie rywalizacja przeniosła się na miasteczko ruchu drogowego, gdzie nad konkurencjami czuwali egzaminatorzy bialskiego WORD. Uczniowie rywalizowali między sobą także w konkurencji z udzielania pomocy przedmedycznej.

 
W grupie 1 wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie. W drugiej grupie wiekowej zwyciężyli uczniowie z Szkoły Podstawowej w Korczowie. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały województwo Lubelskie na finale ogólnopolskim.
 
Klasyfikacja grupa 1:
 
1. Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie
2.Zespół Szkół Publicznych w Zagłobie
3. Zespół Szkół w Kocudzy
4.  Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krasnymstawie
 
Klasyfikacja grupa 2:
 
1. Szkoła Podstawowa w Korczowie
2. Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 2 im. Jana Pawła II w Rykach
3. Szkoła Podstawowa w Miączynie
4. Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim


Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody ufundowane przez Dyrektora WORD Igora Dzikiewicza, Wojewodę Lubelskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Polski Związek Motorowy, Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie.
 
Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz kulturalnego i bezpiecznego zachowania na drodze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy