Lutnia się nie poddaje. Znów wygrała! Barber zdecydował

Opublikowano: Aktualizacja:

Lutnia się nie poddaje. Znów wygrała! Barber zdecydował - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze z Piszczaca robią wszystko co w ich mocy, by utrzymać IV ligę.

Podopieczni Michała Kwietnia pokonali 2:1 Gryf Gminę Zamość, czyli lidera grupy spadkowej. Prowadzenie w doliczonym czasie gry dał Piotr Kurowski, który dobił strzał z rzutu wolnego Sebastiana Całki. Goście wyrównali w 55 minucie, ale ostateczne słowo należało do naszych. Trzy punkty zapewnił Jakub Magier w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Co ciekawe, "Magierek" jest barberem i jego klienci bardzo sobie chwalą usługi fryzjerskie.

Więcej we wtorek we Wspólnocie. Zapraszamy do lektury.